SURIYE DARAA'DA 2 YIL SONRA AÇILAN İKİ ŞEHİDİN MEZARI !! KİM SURİYEDE KARDEŞ SAVAŞI VAR DİYORSA GÖRSÜN !! SUBHAANALLAH....

2033 izlenme17 Aralık 2017
Reklamlar

"Uhud'da kardeşleriniz şehid oldukça Allah Teâlâ onların ruhlarını yeşil kuşların içlerine koydu ki, cennetin ırmaklarından sulanırlar, meyvelerinden yerler ve Arş'ın gölgesinde asılmış altın kandillere giderler, istirahat ederler. Ne zaman ki yiyecek ve içecek yerlerinin hoşluğunu ve uyuyacak yerlerinin güzel letafetini taddılar, 'Nolaydı Allah'ın bize neler verdiğini kardeşlerimiz bilselerdi de cihaddan çekinmeseler, savaştan gocunmasalardı.' dediler."

"Allah Teâlâ da: 'Tarafınızdan ben onlara bunu tebliğ ederim.' buyurdu ve bu âyetleri indirdi."(Müslim, İmame 121; Ebu Davuıd, Cihad 25; Tirmizi, Tefsiru Sure, 3/19)

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Ölümün sırası olmadığı kime nerde ne zaman geleceğini yalnız "ALLAH" CC bilir. Annesinin Mezarına Kamera Koydu ! Gördükleri Karşısında Kanı Dondu.... Şimdi ki Gelinler Bir Acayip Gardaş :))) Siraat Köprüsünden Geçiş..! MUTLAKA İZLEYİN VE PAYLAŞIN..! RABBİM O GÜNDE YARDIMCIMIZ OLSUN..!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
BU VİDEOYU 3 DAKİKA İZLEYELİM VE HERKESİN İZLEMESİ İÇİN HIZLA PAYLAŞALIM