SURIYE DARAA'DA 2 YIL SONRA AÇILAN İKİ ŞEHİDİN MEZARI !! KİM SURİYEDE KARDEŞ SAVAŞI VAR DİYORSA GÖRSÜN !! SUBHAANALLAH....

1756 izlenme17 Aralık 2017
Reklamlar

"Uhud'da kardeşleriniz şehid oldukça Allah Teâlâ onların ruhlarını yeşil kuşların içlerine koydu ki, cennetin ırmaklarından sulanırlar, meyvelerinden yerler ve Arş'ın gölgesinde asılmış altın kandillere giderler, istirahat ederler. Ne zaman ki yiyecek ve içecek yerlerinin hoşluğunu ve uyuyacak yerlerinin güzel letafetini taddılar, 'Nolaydı Allah'ın bize neler verdiğini kardeşlerimiz bilselerdi de cihaddan çekinmeseler, savaştan gocunmasalardı.' dediler."

"Allah Teâlâ da: 'Tarafınızdan ben onlara bunu tebliğ ederim.' buyurdu ve bu âyetleri indirdi."(Müslim, İmame 121; Ebu Davuıd, Cihad 25; Tirmizi, Tefsiru Sure, 3/19)

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Kabir Azabı, Malezya'da Defin Sırasında Yaşanan Korkunç Olay ! 3-gunde-porselen-gibi-bir-cilt-cilt-lekesi-sivilce-izi-akne-izi-ve-kirisiklik Afrikalı Çocuğu Ameliyat Eden Doktor ve Sonrası ŞOK OLACAKSINIZ... Kızların Fotoğraf Çekilirken Yaşadığı İnanılmaz Olay!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
KABİR ALEMİ İBRETLİK BİR VİDEO...MUTLAKA İZLEYİNİZ RABBİM İBRET ALANLARDAN EYLESİN..